pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,p
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,p

pvp serverler, pvp server, pvp serverlar, private serverlar, private serverler, private server, metin2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk

YazarMesaj

[Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk Empty
MesajKonu: [Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk    [Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk EmptySalı Mart 08, 2011 8:53 am

Demo:*-*

Video Player Uzun Metin2 Dans ile ilği bir video ekleyecektim ama Free Domain  [Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk Smile
Kısa ve Öz.

Video Player Kullanğım Proğramlar:
Adobe Flash Professional CS5
[Video Player Logo Link ws ws ]
Adobe Media Encoder CS5 [.flv için]

...YAKINDA VİDEO İLE ANLATIM KOYACAM...

Paylaşmamın Amaçı:
1.Sitenize Serverİsmi'logolu VideoPlayer yapabilmeniz için.
2.Konularınızda Videolu anlatımlı konunuzu isminizi ekleyerek alıntı yapanlar bu benim konum başkasının konusu değil diyemezler  [Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk Smile

Proğram Nasıl Bişey Diyenler için:

Bu resmi büyütResmi küçült Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız
 [Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk FlashCS5
Göremeyenler

Bu resmi büyütResmi küçült Gercek boyutunu görmek için buraya tıklayınız
 [Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk ADOBE_FLASH_1

[Flash Professional] Video Player yapma [polis22 Güvencesiyle] Forumda İlk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Serverinize Ticket Sistemi Yapın | Forumda 1 İlk ! | orman1 Farkıyla
» && Pvp Türkçe Yama Yapma(Resimli Anlatım) &&
» TR tipi pazar yapma/Swoop Farkıyla~
» Metin2 Local Server Kurmak - GM Yapma-Hatalar ve Çözümleri- Sorunlar ve Sorularınız -
»  Panel Düzenleme | Panel Yapma