pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,p
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,p

pvp serverler, pvp server, pvp serverlar, private serverlar, private serverler, private server, metin2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

*Yeni* Cybermetin2.com / 127 level / binek / ox event / 120 Lvl silahlarCybermetin2 L> Ana Sayfa L> Kayit Ol L> İndir L> İtem Shop L> Ticket Sistemi L> Event Tarihleri L> Fotograflar L> İletisim Cybermetin2 Yönetim Sistemi * 4x Dc Hilesi Küfür

YazarMesaj

*Yeni* Cybermetin2.com / 127 level / binek / ox event / 120 Lvl silahlarCybermetin2  L> Ana Sayfa  L> Kayit Ol  L> İndir  L> İtem Shop  L> Ticket Sistemi  L> Event Tarihleri  L> Fotograflar  L> İletisim   Cybermetin2 Yönetim Sistemi  * 4x Dc Hilesi Küfür  Empty
MesajKonu: *Yeni* Cybermetin2.com / 127 level / binek / ox event / 120 Lvl silahlarCybermetin2 L> Ana Sayfa L> Kayit Ol L> İndir L> İtem Shop L> Ticket Sistemi L> Event Tarihleri L> Fotograflar L> İletisim Cybermetin2 Yönetim Sistemi * 4x Dc Hilesi Küfür    *Yeni* Cybermetin2.com / 127 level / binek / ox event / 120 Lvl silahlarCybermetin2  L> Ana Sayfa  L> Kayit Ol  L> İndir  L> İtem Shop  L> Ticket Sistemi  L> Event Tarihleri  L> Fotograflar  L> İletisim   Cybermetin2 Yönetim Sistemi  * 4x Dc Hilesi Küfür  EmptyPtsi Mart 07, 2011 6:30 pm

Cybermetin2 Yönetim Sistemi

* 4x Dc Hilesi Küfür ve Hakaraterler Süresiz Hesap Kapatılması
* Yöneticilerden Oyuna Giriş Yapan Kullanıcıların İtem Lvl Para İstemesi Sualsiz Süresiz Hesap Kapatılması
* Eventlerin Saati Saatinde Her Krallığa Eşit Miktarda Yapılması
* Edit Satışının Teslimat Süresi Para
Gönderildikten Sonra Ticket Sistemi ile Bildirilmesi 5Dk Ardından
[TL]Cyber ve [TL]sKuLL Kuruculardan İtemin Alınması
* Kullanıcı ve Yönetici Arasındaki İlişkinin Kayırmaksızın Aynı Olması
* Cybermetin2 İyi Oyunlar Diler [email=watansewer@windowslive.com][TL]Cyber[/email]

Cybermetin2 Özel Eklentiler

* Ox Event Aktif
* Tr Görünümlü Pack Aktif
* 120 Lvl Silahlar Aktif
* Sana Özel Yüzük Aktif
* Binek Yüzüğü ve Binekler Aktif
* Demirci %0 İtem , Yang ve %100 Basma Aktif
* 3 Yol Savaşları Aktif

*Yeni* Cybermetin2.com / 127 level / binek / ox event / 120 Lvl silahlarCybermetin2 L> Ana Sayfa L> Kayit Ol L> İndir L> İtem Shop L> Ticket Sistemi L> Event Tarihleri L> Fotograflar L> İletisim Cybermetin2 Yönetim Sistemi * 4x Dc Hilesi Küfür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebookmt2 Eğlencenin Yeni Adresi Koşun Saat 20.30 da Event var ve 25 Kişi OLun
»  Hesk Ticket Sistemi (Türkçe) //by twistero
» Yeni Açıldı/Kasılmalık Emek Server/Level Gösterimi/4X%DC Çalışmıyor/GM leri İlgi
» TarihMT2 53Lv Başlangıç-Her Gün OX Even Saat 8De Event Var
»  M2 De Yeni Bir Dünya 127 lvl SINIRI ve 4 Yeni Map Hic bir yerde görmediğiniz özel Exp